Erdem Bulungiray

Kişisel Web Sitesi

Hakkımda

1949 yılında Kırklareli'nin Pınarhisar ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Pınarhisar'da bitirdikten sonra, Edirne Lisesi'nde yatılı olarak okudum.

Mezuniyetimden sonra 1969 yılında Galatasaray mühendislik yüksek okulu makina Mühendisliği Bölümüne girdim. "Isıtma, havalandırma" üzerine 3 sene proje mühendisi olarak özel bir firmada çalıştım.

Askerlik dönüşü, serbest çalışmayı tercih ettim ve 1981 yılında bugünkü mağazamı açtım.

Aradan geçen bu sürede mağazamda hediyelik eşya, vitray, kristal biblo, şaka ürünleri, üfleme cam sanatı gibi çeşitli dallarda ürünler hazırlayıp, sattım.

1995 yılından beri çeşitlerimiz arasına illüzyon ürünlerini de dahil ettim.
Geçen bu süre zarfında SİHİREVİ zengin ürün çeşitleri, uygun ürün fiyatları ve uyguladığı eğitim programlarıyla bu alanda hizmet veren dünya mağazaları arasındaki haklı yerini almıştır.

Yaklaşık 15 sene zarfında illüzyonu sevenlerle birlikte birçok etkinliğe imza attık. Sihirevi Fan Kulübünü kurarak gençlerinde boylarından büyük işler başaracağını 10 sene önce sahne gösterileri sunarak ispatladık. Şimdi o gençlerin hepsi birer profesyonel illüzyonist !

Daha sonra uluslararası bir illüzyon kulübü olan, IBM’e üye olarak Türkiye’nin ilk ringi, Ring 367’yi kurduk. İllüzyon sanatını sevdirmek ve yeni illüzyonseverler yetiştirmek için Eyüboğlu Kolej’inde, Özel Üsküdar Sev Okulları’nda ve Robert Koleji’nde illüzyon kulüpleri kurdum.

Ayrıca illüzyonu tanıtıcı ve sevdirici özel ve kurumsal kurslar hazırladım. Bunlardan en önemlisi Turkcell çalışanları için hazırladığım programlardır. Eğer sizde böyle bir çalışma düşünecek olursanız, lütfen benimle iletişim kurun.

İllüzyon yada sihir. Ne derseniz deyin. Muhteşem bir sanat. Hem de sanatların en gizemlisi. Sizleri de aramızda görmek beni çok mutlu edecek. Sihirle kalın!

Erdem Bulungiray

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Erdem Bulungiray

Adres:Sihirevi, Merdivenköy Yolu Caddesi No:47/A Aydın Apt. Gözcübaba, Kadıköy / İstanbul
Tel :  (216) 350 51 53
Web Site : www.sihirevi.com - www.erdembulungiray.com
E-Mail: erdem@sihirevi.com